Nic tak nie poprawi Twojego samopoczucia, jak wypoczynek na Drewnianym Tarasie.

Deska tarasowa

         Deska tarasowa jest rozwiązaniem naturalnym, właśnie dlatego doskonale komponuje się z przydomową zielenią i wnętrzem domu, stanowiąc jednorodną całość. Posiadany przez nas duży wachlarz barw deski zadowoli każdego i pozwali zbudować wymarzony przez Państwa taras. Zapraszamy do naszego magazynu oraz salonu sprzedaży znajdującego się w Batorowie pod Poznaniem.

Drewno egzotyczne

Drewno egzotyczne

Drewno europejskie

Drewno europejskie

 Kompozyty WPC Green-deck

 

        Tarasy drewniane stosowane są konkurencyjnie wobec często używanej płytki tarasowej. Odpowiedni montaż i konserwacja sprawiają, że taras drewniany zachowa swoje walory, a jego eksploatacja może mieć długowieczny charakter. Deska tarasowa doskonale zdaje egzamin podczas upalnego lata, ponieważ w przeciwieństwie do płytek nie nagrzewa się i z przyjemnością można stąpać po niej boso. Zimą natomiast, jej największą zaletą jest ryflowanie zmniejszające ewentualny poślizg.

        Lekka konstrukcja, stosunkowo szybki montaż sprawią, że będziesz mieć swój wymarzony taras w ciągu kilku dni. Odporność desek na niskie temperatury sprawi, że nie będziesz musieć naprawiać szkód wyrządzonych przez niskie temperatury. Deskę uszkodzoną podczas codziennego użytkowania można w ciągu kilku chwil wymienić na nową, dzięki zastosowaniu odpowiednich wkrętów. Drewniany taras niewątpliwie dodaje uroku do każdego domu, natomiast olej do deski tarasowej sprawia, że szlachetna barwa drewna zostaje w pełni wyeksponowana. Odwiedź nasz salon sprzedaży w podpoznańskim Batorowie, aby dowiedzieć się więcej o deskach tarasowych.